Stoliki kawowe
1796
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1796,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

Stoliki kawowe

Szukasz stolika kawowego, przy którym mógłbyś cieszyć się filiżanką swojej ulubionej kawy siedząc na sofie? A może potrzebujesz dodatkowej powierzchni, na której mógłbyś położyć przekąski podczas oglądania filmów z przyjaciółmi? Oprócz funkcjonalności, stanowi on pewne dopełnienie całości Twojego wnętrza, akcentując jego klimat i charakter. Oferujemy stoliki kawowe o różnych kształtach i wykończeniach dzięki czemu spośród szerokiej oferty możesz wybrać ten jedyny, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Amber Beauty 

Amber Beauty to kolekcja, w skład której wchodzą produkty charakteryzujące się niezwykłym, bursztynowym kolorem oraz oryginalną strukturą drewna. Taki efekt udaje się osiągnąć przez wykorzystanie wyjątkowej odmiany drewna z środkowej Europy, a następnie długotrwałemu procesowi obróbki, dzięki któremu drewno nabiera wyraźnego bursztynowego koloru, który podkreśla jego wyjątkowe usłojenie. Prace którą wkładamy w ten proces pozwala na pełne wykorzystanie potencjału tego niezwykłego materiału i podkreślenie jego unikatowości.

Plaster – CLASSIC 

SLICE czyli plaster to blat wykonany z jednego pnia drzewa przeciętego poprzecznie. Ten rodzaj cięcia wymaga dużej precyzji jak i doświadczenia w szczególności przy znacznych rozmiarach. Wykończona powierzchnia pozwala na dokładne odczytanie, niczym z otwartej księgi historii drzewa, jego wieku oraz przyrostu w poszczególnych latach. Każdy plaster jest więc absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, tak samo jak stoły i stoliki, które z nich powstają.

Black Burned 

Black Burned – kolekcja powstała z odpowiednio wyselekcjonowanego bardzo twardego litego drewna, poddanego długotrwałemu procesowi sezonowania oraz suszenia, a następnie ręcznej obróbce, dzięki temu każdy z produktów jest absolutnie niepowtarzalny i wyjątkowy. Swój kolor oraz strukturę zawdzięcza. specjalnej technice opalania drewna w bardzo wysokiej temperaturze, a następnie schładzany do temperatury otoczenia. Drewno po takiej obróbce jest wielokrotnie twardsze.

Star Dust

Stardust – swój kolor oraz strukturę zawdzięcza specjalnej technice opalania drewna i pobielania. W tym wypadku ogień, niczym dłuto pozwala wydobyć z drewna jego naturalną fakturę i podkreślić jego unikatowość, a biały barwnik odpowiednio rozprowadzony potęguje ten efekt. Aby mieć pełną kontrolę nad przebiegiem tego procesu, każdy etap wykonywany jest ręcznie, z użyciem prawdziwego, „żywego” ognia.

Gold

Gold powstał z odpowiednio wyselekcjonowanego litego drewna, poddanego długotrwałemu procesowi sezonowania oraz suszenia, a następnie ręcznej obróbce, dzięki czemu każdy z nich jest absolutnie niepowtarzalny i wyjątkowy. Swój kolor oraz strukturę zawdzięcza specjalnej technice obróbki, która pozwala podkreślić wyjątkową fakturę drewna, a następnie kąpieli w farbie ze złotym pyłem. W tym wypadku prostota i surowość formy została przełamana złotem, które nadaje całości elegancji i lekkości

Double monolit

Stoliki z kolekcji DOUBLE monolit wykonany jest z dwóch sąsiednich monolitów, czyli desek pochodzących z pnia jednego drzewa. Dwie najszersze z nich, umiejscowione przy samym rdzeniu zostały wyselekcjonowane do stworzenia tego właśnie rodzaju stołu. Dzięki temu drewno te charakteryzuje się dużą twardością, a także wyjątkową strukturą usłojenia co podkreśla jego wyjątkowość. Stoły te podobnie jak monolity wymagają szczególnego kunsztu oraz precyzyjnego rzemiosła naszych najznamienitszych artystów w tej dziedzinie.

Lake

Model Lake z kolekcji GlassVirtuoso składa się z odpowiednio wyselekcjonowanego, przeciętego poprzecznie pustego pnia drzewa i kombinacji żywicy która wypełnia pustą przestrzeń. Całość tworzy spójną i kompletną formę przypominającą jezioro z „płynnego szkła” otoczone przez lite drewno.