Plaster
1240
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1240,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

Plaster

SLICE czyli plaster

SLICE czyli plaster to blat wykonany z jednego pnia drzewa przeciętego poprzecznie. Ten rodzaj cięcia wymaga doświadczenia i  pozwala na dokładne odczytanie, niczym z otwartej księgi historii drzewa, jego wieku oraz przyrostu w poszczególnych latach. Każdy plaster jest więc absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, tak samo jak stoły i stoliki, które z nich powstają.

Dlaczego plaster ?

Kwintesencją stołów i stolików wykonanych z plastra jest jego naturalność, bo czy można wyobrazić sobie coś bardziej naturalnego niż kawałek drewna wycięty z kłody? To właśnie natura ukształtowała jego kształt i charakter! A my możemy go podziwiać na codzień dbając o drugie życie drzewa.

Podstawa na wymiar

W naszej ofercie znajduje się wiele typów podstaw  od delikatnych po monumentalne. Dzięki temu, że posiadamy pracownie spawalnicza oraz lakiernie możemy w każdym momencie dostosować podstawę do wielkości i rodzaju blatu. Sprawdź naszą ofertę na podstawy spawane, z powłoką malowaną proszkowo.

Plastry wykorzystujemy głównie do produkcji stołów jadalnianych oraz kawowych, to czym się różnią to najczęściej wysokość. Dzięki specjalnej technice cięcia poprzecznego, możemy uzyskiwać spektakularne rozmiary średnicy nawet do 220 cm ! Zakres średnicy blatu może być bardzo zróżnicowany już od 30 cm do 220 cm. Podobnie jest w przypadku grubości blatu – w standardowej opcji grubość ma 4 cm w opcji dodatkowej nawet 15 cm.