Classic
369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-369,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

Classic

Stolarska precyzja

Stoły z kolekcji Classic, jak wskazuje ich nazwa to klasyczna a zarazem ponadczasowa bryła wykonana w 100% z litego drewna. Blat stołu z kolekcji Classic stanowi kilka zespolonych wzajemnie desek, które razem stanowią spójną i nierozerwalną całość. Zastosowanie tego rozwiązania daje nam nieograniczoność form i rozmiarów blatów, dzięki czemu możesz znaleźć stół, którego wygląd i wielkość będzie idealnie odwzorowywał Twoje potrzeby!

Łączony w całość

 Blat stołu z kolekcji „Classic” stanowi kilka zespolonych wzajemnie desek, które razem stanowią spójną i nierozerwalną całość. Zastosowanie tego rozwiązania daje nam nieograniczoność form i rozmiarów blatów, dzięki czemu możesz znaleźć stół, którego wygląd i wielkość będzie idealnie odwzorowywał Twoje potrzeby.

Co jest ich największą zaletą? Zdecydowanie ich zdolność do odnajdywania się w praktycznie każdym wnętrzu, zawdzięczają to swojej uniwersalności oraz prostocie. Połączenia tego mebla z różnymi podstawami, od tych klasycznych po bardziej skomplikowane, tworzy wiele różniących się od siebie efektów. Dajemy wybór naszym klientom, dzięki czemu powstaje jedyny w swoim rodzaju stół, który najbardziej trafia w ich gusta !

Kora plus

Długoletnie doświadczenie i wypracowanie specjalnych technik pozwoliło na stworzenie zupełnie nowego produktu. Produktu, który jest naturalny do granic możliwości ze względu na unikalny charakter. Kora PLUS to opcja dostępna dla większości produktów marki Handicraft. Dzięki specjalnej technologii kora nie odpada a Ty cieszysz się produktem długi czas.

Wybierz krawędź …

W naszych produktach masz możliwość wyboru nie tylko rodzaju blatu, użytego drewna czy koloru żywicy, ale również rodzaju krawędzi. Dzięki temu Twój produkt jest jeszcze bardziej Twój! Oferujemy aż cztery podstawowe rodzaje krawędzi – prosta, naturalna, naturalna z korą oraz innovativ (podcięcie na 45 stopni).

Podstawa na wymiar

W naszej ofercie znajduje się wiele typów podstaw  od delikatnych po monumentalne. Dzięki temu, że posiadamy pracownie spawalnicza oraz lakiernie możemy w każdym momencie dostosować podstawę to wielkości i rodzaju blatu.
Sprawdź naszą ofertę na podstawy spawane, z powłoką malowaną proszkowo.

Więcej produktów znajdziesz na naszej stronie internetowej Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!