Krzesła
1072
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1072,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

Krzesła

Krzesła to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia domu.  Stanowią nie tylko ozdobę wnętrza, ale też dzięki nimi możemy rozsiąść się wygodnie przy stole delektując się posiłkiem. Jedzenie na siedząco zwyczajnie lepiej smakuje, zatrzymaj się i usiądź. Krzesła wykonane są z litego drewna dębowego co gwarantuje ich solidność oraz trwałość na lata. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu.

Więcej produktów znajdziesz na naszej stronie internetowej Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!

Kolekcja Black Burned Wood powstała z odpowiednio wyselekcjonowanego bardzo twardego litego drewna, poddanego długotrwałemu procesowi sezonowania oraz suszenia, a następnie ręcznej obróbce, dzięki temu każdy z produktów jest absolutnie niepowtarzalny i wyjątkowy.

Swój kolor oraz strukturę zawdzięcza specjalnej technice opalania drewna w bardzo wysokiej temperaturze, a następnie schładzany  do temperatury otoczenia. Drewno po takiej obróbce jest wielokrotnie twardsze.

Krzesło – jednoosobowy mebel do siedzenia z oparciem, przeważnie o konstrukcji szkieletowej.