Próbki GlassVirtuosso
719
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-719,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 
Kolory GlassVirtuoso

Kolekcja GlassVirtuoso jest najbardziej elegancką i nowoczesną edycją wszystkich dotychczasowych produktów marki Handicraft. Składa się na nią kombinacja specjalnie wyselekcjonowanego drewna i żywicy, które połączone razem tworzą dynamiczną i ciekawą formę. Ponadto, niezliczona ilość barw, form i wykończeń daje nieskończenie wiele możliwości, z których możesz wybrać te, która w pełni wyrażają Ciebie i Twoje potrzeby.


Co w przypadku jeżeli nie masz pewności, który kolor żywicy będzie odpowiedni dla Twojego wnętrza? W tym miejscu znajdziesz wszystkie kolory żywicy, spośród których możesz wybrać te które Cię interesują i zamówić je prosto do swojego domu. Oferujemy szeroki wybór kolorów, od tych delikatnych i subtelnych, po ciemne i intensywne. Niektóre z nich są połączeniem dwóch różnych barw, które współgrają ze sobą i tworzą wspólnie zupełnie nowy efekt.

Wybierz swój kolor i stwórz produkt pasujący do Ciebie i Twojego wnętrza!
Odwiedź nasz sklep internetowy i zamów zestaw próbek.