Podstawy
1428
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1428,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

Podstawy

Podstawy ręcznie spawane 

Czym byłby stół bez podstawy ?

Podstawy czyli nogi do stołu, lub też stołów to element który jest niczym fundament dla blatu. Ogromne znaczenie w tego tupu produkcie ma jego stabilność. Blaty wykonane z naturalnego drewna bardzo często są produktem o dużo większej wadze niż podobny produkt wykonany z innego materiału.

Wyjątkowy kształt i materiał naszych podstaw tworzy design pomieszczenia w którym się znajdują.  W swojej ofercie posiadamy całą gamę podstaw do naszych produktów dzięki czemu możliwe jest dopasowanie idealnie od Twój styl.

Podstawa do stołu stanowi element niezbędny do stabilnego i prawidłowego ustawienie całego omawianego elementu wyposażenia.

Podstawa A005 – krzyżak, XX

To jedna z najpopularniejszych podstaw wybieranych w śród naszych klientów. Unikatowy wzór pozwala na swobodne siedzenie przy stole, bez problemu z umiejscowieniem kolan. Podstawa wykonana z metalu malowanego metodą proszkową. Dostępna w kolorze czarnym, białym, bezbarwnym (stal surowa) oraz dowolnym kolorze RAL.

Podstawa A008 – prezent, wygięte łuki

Podstawa A008 to model który jest odpowiedzią na pytania naszych klientów. Nowoczesna podstawa bazowana na wygiętym profilu. W opcji istnieje możliwość wykonanie tej podstawy w kształcie prostym (bez łuków).

Podstawa A004 – wolnostojące XX

Podstawa w kształcie X powstała na bazie dwóch niezależnych nóg, dzięki czemu możemy dopasować szerokość idealnie do naszych potrzeb.
Podstawa wykonana z metalu malowanego metodą proszkową. Dostępna w kolorze czarnym, białym, bezbarwnym (stal surowa) oraz dowolnym kolorze RAL

Podstawa A006  – konstrukcja metalowa

Konstrukcja dopasowana idealnie do krawędzi blatu. Swoim sposobem wykonania nie zaburza wyglądu blatu. Tworzy z nim idealną w całość harmonie.

Podstawa A003 – prostota

Podstawa A003 to najbardziej klasyczna i najprostsza podstawa w formie słupków.

Podstawa wykonana z metalu malowanego metodą proszkową. Dostępna w kolorze czarnym, białym, bezbarwnym (stal surowa) oraz dowolnym kolorze RAL
istnieje również możliwość wykonania podstawy z drewna dębowego.

Podstawa A002 – trapez

Podstawa w kształcie trapezu. Profil dostosowany do wielkości i ciężaru blatu. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach i podkreśli piękno blatu nie przyćmiewając go.
Podstawa dostępna w kolorze czarnym, białym, bezbarwnym (stal surowa) oraz dowolnym kolorze RAL

A001

A009

A011