O NAS
274
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-274,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

O NAS

Poznaj naszą historię

#HISTORIA.

Nasza historia rozpoczęła się dawno…

Proces produkcji w dużej mierze opiera się na ręcznym rzemiośle, co stanowi znaczący atut dla naszych oryginalnych realizacji, Stoły kolekcji Handicraft dobrze komponują się w nowoczesne wnętrza i stają się pierwszoplanowym obiektem.  Stoły wymagają wiele cierpliwości i precyzji, każdy najmniejszy element musi zostać odpowiednio przygotowany. Dbałość o szczegóły i ręczne dopracowanie najmniejszych detali sprawia, że wyroby te mają swoją historię i duszę.

… trwa do teraz …

Nasza przygoda z drewnem rozpoczęła się w latach 80-tych, a podstawowe produkty były trudno osiągalne. Moi rodzice byli zdani na własne ręce. Rodzinny dom w większości wykończony był w drewnie. Wszystko wykonał dziadek z moim tatą. Dla małego chłopca była to ogromna inspiracja. Tata był dla mnie autorytetem – zawsze marzyłem, aby być taki jak on. Chętnie towarzyszyłem mu i pomagałem we wszelkich pracach, dzięki temu zdobywałem wiedzę i doświadczenie. 

… i będzie trwać.

Wieloletnie obserwacje pozwoliły mi z czasem na samodzielne prace w litym drewnie. Moim marzeniem stała się chęć rozpoczęcia własnej przygody. razem z tatą prowadzimy niedużą manufakturę, która nieustannie się rozwija, a jednocześnie dba, aby nie zanikła w firmie rodzinna atmosfera, a wszystkie wyroby nie były zwykłymi wyrobami, tylko tworzyły historię.