GlassVirtuoso
363
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-363,bridge-core-2.3.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-213
 

GlassVirtuoso

Kolekcja GlassVirtuoso jest najbardziej elegancką i nowoczesną edycją wszystkich dotychczasowych produktów marki Handicraft. Składa się na nią kombinacja specjalnie wyselekcjonowanego drewna i żywicy epoksydowej, które połączone razem tworzą dynamiczną i ciekawą formę.

Ponadto, niezliczona ilość barw, form i wykończeń daje nieskończenie wiele możliwości, z których możesz wybrać te, która w pełni wyrażają Ciebie i Twoje potrzeby. Stoły z kolekcji GlassVirtuoso występują w czterech różnych kombinacjach żywicy.

Pozwól nam przedstawić:
DETAIL, RIVER, WILD oraz ISLAND !
Detail

GlassVirtuos z serii detail to produkt który został stworzony w odpowiedzi dla naszych klientów, którzy nie chcą dużych elementów żywicznych w swoim produkcie. W tym przypadku żywica wypełnia tylko minimalne ubytki w drewnie takie jak dziury po sękach, naturalne pęknięcia i ubytki. Dzięki tej kolekcji możesz cieszyć się stołem z żywicy w znacznie niższej cenie!

River

Inspiracją do stworzenia modelu Glass Virtuoso River była meandrująca rzeka. Tak jak rzeka przecina powierzchnię lądu, tak strumień żywicy płynie między dwoma kawałkami drewna, których surowe brzegi stanowią koryto jej nurtu.

Wild

Model stołu Glass Virtuoso - Wild składa się z odpowiednio wyselekcjonowanych kawałków drewna, ułożonych w żywiołową kompozycję pełną dynamiki i ostrych kształtów. Żywica, w której zostały zatopione poskramia ich dzikość i tworzy spójną, kompletną formę.

Island

Stół GlassVirtuoso - Island to wyjątkowy kawał drewna o charakterystycznym kształcie i usłojeniu zatopiony w żywicy, która otacza go tak jak wody oceanu okalają dryfujące na nim wyspy.

probka
Kolor żywicy dostosowany dla Ciebie

W tym miejscu znajdziesz wszystkie kolory żywicy, spośród których możesz wybrać te które Cię interesują i zamówić je prosto do swojego domu. Oferujemy szeroki wybór kolorów, od tych delikatnych i subtelnych, po ciemne i intensywne. Niektóre z nich są połączeniem dwóch różnych barw, które współgrają ze sobą i tworzą wspólnie zupełnie nowy efekt.

Podstawa na wymiar

W naszej ofercie znajduje się wiele typów podstaw  od delikatnych po monumentalne. Dzięki temu, że posiadamy pracownie spawalnicza oraz lakiernie możemy w każdym momencie dostosować podstawę to wielkości i rodzaju blatu.
Sprawdź naszą ofertę na podstawy spawane, z powłoką malowaną proszkowo.

Ostatnie realizacje